Nowy kurs o technicznych aspektach zarabiania przez internet

Gdy zaczynałem pisać tego bloga stworzyłem kurs, który opisywał 7 kłód na drodze do finansowego sukcesu. Możesz się na niego zapisać tutaj.
Wybrałem taką tematykę, bo widziałem w sieci wiele poradników „technicznych”, natomiast mało „rozwojowych”, które mówiły o zarabianiu przez internet.
Dzisiaj widzę natomiast odwrotny trend. Coraz więcej ludzi mówi o tym jak wyznaczać cele, planować – pokazują „rozwojową” stronę zarabiania.
 

Nowy kurs, mówiący o tym jak „technicznie” zarabiać

Sam nie jestem ekspertem od technicznych spraw. I to jest największa zaleta tego kursu – jest on napisany przez osobę, która ceni proste rozwiązania. Nie chce spędzać całego dnia grzebiąc się w kodzie (i ogólnie lubi unikać tego typu zajęć).
Dlatego jeżeli boisz się, że sobie nie poradzisz z techniczną częścią zarabiania przez internet, albo po prostu lubisz proste rozwiązania, to mój nowy kurs z pewnością Ci się spodoba. A poza tym dowiesz się w nim:
 
  • Jaki sposób zarabiania jest najlepszy dla Ciebie?
  • Dlaczego nie zawsze warto inwestować w płatne narzędzia?
  • Nauczysz się wybierać narzędzia DOPASOWANE do Ciebie (nie będzie namawiania na „jedyne słuszne” produkty. Zamiast tego pokażę Ci jak wybrać te, które są dobre dla Ciebie)
Nie chcę Ci zdradzać więcej szczegółów – poznasz je w środku. Jeżeli jesteś zainteresowany zapisz się tutaj.
 

Forma i wygląd kursu?

Jak już wspomniałem – jestem osobą, która nie przepada za kwestiami technicznymi. Dlatego kurs będzie napisany w sposób, który zrozumie nawet TOTALNIE ZIELONA OSOBA. Kurs jest ciągle w trakcie tworzenia, dlatego jeżeli masz jakieś uwagi, pomysły na to co chciałbyś zobaczyć w środku – pisz je w komentarzu.
Nawet jeżeli już zakończę pisanie kursu, to mogą pojawić się jakieś lekcje dodatkowe 😉
Ponadto kurs będzie uzupełniony o pojedyncze mailingi, gdy np. pojawi się jakaś ciekawa oferta związana z narzędziami internetowymi. Obecnie śledzę sporo różnych kanałów, więc jeżeli pojawi się coś ciekawego, to powiadomię o tym tę listę 😉
Natomiast jeżeli chcesz więcej wpisów technicznych na tym blogu, to koniecznie zostaw komentarz i udostępnij wpis na facebooku – wtedy będę wiedział, że taka treść jest według Ciebie wartościowa.

2 thoughts on “Nowy kurs o technicznych aspektach zarabiania przez internet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge