System do zarabiania przez internet – szmaragdowa liga

Autorem jest cuteimage
Autorem jest cuteimage

Wiele osób chce skutecznie działać w programach partnerskich. Jednocześnie próbują oni działać po swojemu. Jest to jeden z 7 głównych błędów, przez które nie osiągniesz sukcesu w programach partnerskich. To tak jakbyś próbował pływać z przyczepionymi do siebie kamieniami.

Z działaniem w programach partnerskich wielopoziomowych pojawia się wiele problemów. Jednym z głównych jest to, że nie mają możliwości zachęcenia innych do dołączenia. Ja sam dołączyłem do programów partnerskich w zamian za bonusy jakie dostawałem od razu po dołączeniu. Wiele osób zrobi podobnie. Początkujący często mają tutaj kłopoty, bo nie mają wiele do zaoferowania. 

Korzystając z gotowych systemów możesz swoim odbiorcom zaoferować wartość dodaną. A dzisiaj ludzie uwielbiają bonusy, gratisy. Chcą korzystać dużo więcej niż w normalnej sytuacji.

Ponadto systemy polecania wykorzystują wizerunek eksperta. Najczęściej Ci, którzy je robią są ludźmi z dużymi efektami. Dzięki temu polecając ludzi do stron przechwytujących tych programów jesteś w stanie wykorzystać ich siłę, wizerunek na swoją korzyść.

Prawdopodobnie najlepszy system wspomagający działanie w programach partnerskich – szmaragdowa liga

Ze wszystkich programów obecnych dostępnie na polskim rynku szmaragdowa liga jest prawdopodobnie najlepszym. Dlaczego?

 • Pracując z nią budujesz własne listy adresowe. Automatycznie budowane są dwie listy – twoja własna (jeżeli skonfigurujesz swój autoresponder), którą możesz wykorzystać do czego tylko chcesz. Oraz lista szmaragdowej ligi – ona załatwia za Ciebie całą promocje i Ty nie musisz się już nią zajmować.
 • Zapisując się do tego systemu zyskujesz dostęp do szkoleń. W chwili gdy piszę ten artykuł są dostępne 3 kursy wideo i do tego jeden bonusowy kurs o zdobywaniu ruchu. W ten sposób łatwiej możesz zwiększać skuteczność swoich działań
 • To wszystko otrzymujesz za darmo – możesz korzystać i polecać ten system osobom, nawet jeżeli nie zapiszesz się do tych programów.

W internecie sukces odniesie ten, kto umie szybko wdrażać wiedzę w praktyce. Ten rynek zmienia się w błyskawicznym tempie. Tutaj nie ma czasu na czekanie. Jeżeli chcesz odnieść sukces to musisz zacząć działać teraz. W przeciwnym razie będziesz zawsze o krok za innymi. Będziesz świadkiem przemijających okazji. Za kilka miesięcy, gdy spojrzysz na innych ludzi sukcesu będziesz myślał „gdybym wtedy skorzystał z okazji”.

Możesz to zmienić jeżeli dołączysz do szmaragdowej ligi już teraz.  Pamiętaj jednak, że to twoja decyzja czy to zrobisz. 

4 thoughts on “System do zarabiania przez internet – szmaragdowa liga

 1. Dokładnie,zgadzam się z tym co napisałeś.Trudno jest samemu wystartować w internetowym biznesie i odnieść sukces.Zwłaszcza jak ktoś jest laikiem internetowym,a takich jest przeważajaca wiekszośc tylko takie systemy pozwalają na skuteczne wystartowanie i nabranie wiedzy i doświadczenia.Ja też tak zrobiłem i widzę tego efekty.Pozdrawiam.

  1. Gratuluję dobrej decyzji 🙂
   Pamiętam jak sam popełniłem ten błąd zaczynając (próbowałem wszystko robić samemu, po swojemu). Przez 5 miesięcy próbowałem zrobić stronę w html (nie dałem się przekonać, żeby użyć wordpressa), dopiero po tym czasie posłuchałem rad innych i w jakiś tydzień postawiłem swojego pierwszego bloga. Teraz już wiem, że lepiej (szczególnie na początku) skorzystać z rad innych.

   1. 🙂 A mnie się wydawało że takie osoby młode jak Ty nie powinny mieć w sumie większych problemów poza może motywacją.Ja od razu będąc w tym temacie zielony założylem że muszę znależć kogoś lub coś co mnie poprowadzi.Takie krok po kroku,doslownie klik po kliku.A i tak też bardzo dużo czasu mi zajęlo.Najważniejsze,że wyciągnąłeś wnioski i teraz już tylko może byc lepiej :).Pozdrawiam.

    1. Moim największym problemem na początku było „Ja wiem jak to zrobić lepiej” i przez to próbowałem wymyślać koło na nowo 😀 Straciłem przez to masę czasu i pieniędzy, ale teraz wiem, że najszybszą drogą do efektów jest skorzystać z rad innych.

     Pozdrawiam i życzę sukcesów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge