Jaki program partnerski wybrać by odnieść sukces?

Jedna z najważniejszych rzeczy jakie musisz zrobić na początku to odpowiedzenie sobie na pytanie „Jaki program partnerski wybrać?”. Zanim jeszcze zaczniesz działać i zarabiać w internecie znajdź tą odpowiedź. Jednocześnie ten wybór należy do dosyć trudnych:

Ogromny rynek = ogromna różnorodność = dużo możliwości = trudny wybór

Ofert programów partnerskich jest cała masa. Dzisiaj już większość sklepów internetowych jakie spotykam ma własne możliwości współpracy. To sprawia, że zalewa Ciebie morze możliwości.

To z jednej strony oczywiście bardzo dobrze – każdy może znaleźć coś dla siebie (w praktycznie każdej niszy znajdziesz program partnerski). Jednocześnie osoby początkujące mają mętlik w głowie. Ciężko jest odnaleźć się w tym oceanie możliwości. Jeżeli też masz problem z tym jaki program program partnerski wybrać, który zaspokoi twoje potrzeby to przeczytaj ten wpis.

Najważniejsze i kluczowe pytanie podczas wybierania programu partnerskiego

Zastanów się co jest dla Ciebie ważniejsze:

 • Chcesz go robić dla frajdy, przyjemności
 • Chcesz dzięki niemu stać się wolny i niezależny finansowo, chcesz osiągnąć finansowy sukces?

Możesz określić procentowo czego oczekujesz od programu partnerskiego – do każdego z tych punktów przypisujesz % ważności. Przykładowo 100% dla przyjemności i 0% dla wolności finansowej. Jeżeli tak podzielisz swoje procenty, to przy wyborze programu partnerskiego kieruj się tylko tym czy jego promocja będzie dawała Ci radość. Kompletnie zignoruj możliwości finansowe jakie on daje.

Jeżeli nie masz takich skrajnych liczb jak 100% i 0% to odpowiednio zwracaj uwagę na to co jest dla Ciebie istotne.

Jeżeli ważne jest dla Ciebie to ile możesz zarobić, bo chcesz stać się wolny finansowo dzięki programom partnerskim to czytaj dalej – dowiesz się czym się kierować dokonując takiego wyboru.

Jaki program partnerski wybrać, gdy ważne są dla Ciebie zarobki?

W internecie możesz znaleźć wiele dobrych programów partnerskich. Jednak działanie w nich wszystkich w jednym czasie nie jest dobrym pomysłem. Najlepiej wybrać na początek tylko jeden, maksymalnie dwa. Czym się kierować podczas wyboru konkretnego?

 • Tematyka – zastanów się czego chciałbyś żeby program dotyczył
 • Cena produktu – jeżeli sprzedajesz produkty bardzo tanie to ciężko będzie Ci wygenerować dużą ilość sprzedaży (szczególnie na początku), z drugiej strony sprzedając bardzo drogie produkty możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiednich produktów
 • Wysokość prowizji – mówiąc wprost im większy procent od pojedynczej sprzedaży tym lepiej. W końcu co z tego, że produkt kosztuje 500 złotych, jak dostaniesz 5% od pojedynczej sprzedaży? Inna osoba, sprzeda produkt za 100 złotych, ale dostanie z niego 50% i zarobi dwa razy więcej od Ciebie

To są trzy główne aspekty, na które musisz zwrócić uwagę przy wyborze programu partnerskiego. Oczywiście są jeszcze inne aspekty (jednak je nie w każdej ofercie je znajdziesz):

 • Abonamentowość – jeżeli sprzedajesz produkty abonamentowe (czyli takie, na które trzeba płacić regularnie np. co miesiąc, co rok), to polecając je zyskujesz pasywne przychody. W ten sposób aktywnie działając możesz stworzyć sobie upragniony przez wiele osób dochód pasywny. 
 • Wielopoziomowość – dzięki niej jeżeli osoba, którą polecisz również dołączy do programu partnerskiego i będzie promować go, to Ty zarabiasz % od jej dochodów. W ten sposób, jeżeli przykładowo polecisz 15 osób i każda zarobi 500 złotych, a Ty od jednej masz 10% zysku, to dodatkowo zarabiasz 750 złotych, bez żadnego wysiłku i pracy z twojej strony

Jeżeli chodzi o możliwości finansowe programów partnerskich to te cechy są najważniejsze i na nie zwróć największą uwagę.

Dwa przykłady programów partnerskich

Ze swojej strony mogę polecić GVO i 7 minutowy trening. Te programy partnerskie idealnie pasują, jeżeli liczą się dla Ciebie wysokie dochody. Mówiąc tylko o 7 minutowym treningu, to oferuje 50% zysku od jednej sprzedaży (jest to 4,95$, lub 23,5$, czyli około 15 i 70 złotych). Ponadto zyskujesz 50% od dochodów twoich partnerów. Dodatkowo jest dochód ze struktury (za każde 2 osoby w słabszej linii i 4 osoby w linii mocniejszej dostajesz 20$).

Natomiast GVO oferuje aż 4 możliwości zarabiania! Ma bonus dla aktywnych osób – za 5 osób poleconych w ciągu jednego tygodnia dostajesz 100$ bonusu!

Oprócz tego jeżeli chodzi o te programy partnerskie to jest wiele systemów wspierających działanie w nich np. Szmaragdowa liga.

Już wiesz jaki program partnerski wybrać. Postaraj się wybrać jak najlepszą możliwość współpracy dla siebie. Jednocześnie zrób to dosyć szybko – nie poświęcaj na wybór kilku miesięcy. Ustal co chcesz i podejmij decyzje jak najszybciej. W ten sposób będziesz mógł przejść do skutecznego działania

2 thoughts on “Jaki program partnerski wybrać by odnieść sukces?

  1. Nie wszyscy chcą zarabiać w programach partnerskich duże pieniądze. Ktoś może blogować tylko dla przyjemności (nie myśli o zarabianiu z tego), a do pp dołączy z myślą „skoro i tak piszę, to będę promował pp i może coś zarobię”.
   Taka osoba nie będzie zarabiała w programach partnerskich kokosów, jednak to nie będzie nawet jej celem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge