Płatny autoresponder – czy warto zainwestować w implebot?

Warto kupić płatny autoresponder implebot?
Warto kupić płatny autoresponder implebot?

Jakiś czas temu pisałem o darmowym autoresponderze freebot. Jeżeli potrzebujesz autorespondera to jest to świetne narzędzie na start. Przede wszystkim dlatego, że nie musisz na niego wydawać ani złotówki, a oferuje Ci możliwość stworzenia kolejki mailowej.

Ponadto na chwilę obecną jest jedynym autoresponderem jaki znam (oprócz implebota, który jest jego płatnym bratem), który posiada co-reg, czyli korejestrację. A ona jest świetnym wspomagaczem budowy list adresowych. Jednak dla niektórych darmowy autoresponder to za mało, chcą oni czegoś więcej. Dlatego dzisiaj pod lupę weźmiemy płatny autoresponder implebot. Jeżeli potrzebujesz informacji na temat darmowego autorespondera, to przeczytaj wpis:

Załóż darmowy autoresponder freebot

Natomiast jeżeli zastanawiasz się czy warto zainwestować w implebot, to czytaj dalej ten artykuł.

Co ma implebot czego nie ma freebot?

Ze względu na to, że są to niemalże bracia bliźniacy, to po kupieniu implebota nie zmieni się praktycznie nic w twoim panelu zarządzania autoresponderem. Mimo, że wygląd niewiele się zmienia (co ma swoje plusy, bo osoby przyzwyczajone do freebota łatwo przyzwyczają się do implebota), to płatny autoresponder zyskuje kilka przydatnych funkcji:

  • Możliwość wysyłania mailingów – tego najbardziej brakuje mi we freebocie. Gdy chcę powiadomić o czymś listę, o jakiejś jednorazowej akcji to nie mam takiej możliwości. Muszę kombinować jak można obejść ograniczenia. Natomiast w implebocie po prostu wybieram odpowiednią opcję i wysyłam jednorazowy mailing.
  • Wiadomości html – dzięki temu zyskujesz możliwość podlinkowania wyrazów (nie musisz wklejać „gołych” linków). Ponadto masz ogólnie większą możliwość edycji wyglądu maila.
  • statystyki – freebot nie umożliwia ŻADNEGO mierzenia skuteczności twoich maili. Natomiast w implebocie masz możliwość sprawdzenia ile osób otwiera twoje maile, ile osób klika w linki. Ponadto masz możliwość sprawdzenia tego jak rozwija się twoja lista – ile osób się zapisuje, ile potwierdza, z jakich źródeł pozyskujesz najwięcej subskrybentów. To wszystko pomoże Ci działać skuteczniej i szybciej zwiększać listę i dochody.
  • Możliwość własnych stron – gdy korzystasz z freebota, to po zapisie na listę wyskoczy Ci mniej więcej takie okienko jak widzisz z boku. Natomiast gdy posiadasz implebota, to możesz podać własny adres i wyświetli Ci się inna strona.
  • Zyskujesz możliwość dodawania załączników – jeżeli chciałbyś je wysyłać w mailach, to dzięki implebotowi możesz

Płatny autoresponder – czy warto zainwestować w implebot?

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sam. Powyżej masz wypisane to co da Ci implebot, a czego nie da Ci freebot.

Zastanów się:

  • które funkcje wykorzystasz
  • jakie to Ci da korzyści

I na podstawie tych dwóch pytań zdecyduj czy warto robić upgrade do implebot. Jeżeli się wahasz, to zaletą implebota jest jego cena – za kilkadziesiąt złotych możesz przez trzy miesiące przetestować płatny autorespodner i zobaczyć czy zwiększy on twoje dochody.

W komentarzu podziel się opinią czy według Ciebie warto zainwestować w płatny autoresponder implebot.

2 thoughts on “Płatny autoresponder – czy warto zainwestować w implebot?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge