O mnie

ja

 

Na stronie o mnie ludzie często przechwalają się swoimi dokonaniami. Opisują swoje trudne życie i to jak pokonywali problemy. Pokazują drogę od zera do bohatera. Natomiast ja chcę Ci pokazać, że jestem normalnym człowiekiem 😉 Jak każdy mam swoje mocne i słabe strony, lepsze, i słabsze chwile.

W sumie to źródłem większości swoich problemów (o ile nie wszystkich) jestem ja sam. Dzięki nim jestem tu gdzie jestem i mówię to całkowicie na serio, bo moja przygoda z rozwojem osobistym, a później z zarabianiem przez internet jest efektem mojego lenistwa.

Były ferie zimowe, po nich czekało mnie sporo sprawdzianów. Stworzyłem ambitny plan – codziennie będę się uczył. Jednak zamiast tego wolałem całe dnie grać na komputerze. Ostatecznie, przed końcem ferii olśniło mnie, że miałem się uczyć. Wtedy zacząłem szukać informacji o szybkiej nauce.

Szybko trafiłem na informacje o rozwoju osobistym, wyznaczaniu celów, sukcesie. Jakoś w krótkim czasie trafiłem na ofertę FM-u i „współpracowałem” z nimi. Cudzysłów pojawił się dlatego, że dołączyłem do tej firmy, jednak nie zrobiłem nic sensownego.

W 2012 roku postanowiłem zrobić własną stronę. Na początku przez kilka miesięcy uczyłem się HTML, potem jednak zrobiłem bloga na WordPressie. Pierwszy blog pojawił się po około 3 miesiącach. Jest nim CzasRozwoju – blog o rozwoju osobistym.

Potem w 2013 roku stwierdziłem, że muszę coś zrobić by zacząć zarabiać. Przeglądałem różne oferty, na początku chciałem dołączyć do BannersBroker, jednak ostatecznie wybrałem GVO i 7 Minutowy trening. W sierpniu 2013 roku miałem już jakieś doświadczenia z zarabianiem (szczególnie z tym co nie działa) i stwierdziłem, że założę bloga na ten temat. Ponadto chciałem na nim poruszyć znaczenie rozwoju osobistego w osiąganiu sukcesu finansowego. W ten sposób powstał blog, który właśnie czytasz. Jednak ostatecznie przez kilka miesięcy napisałem na nim może z 3 wpisy, które ostatecznie przeniosłem na grudzień 2013 roku i od tamtej pory prowadzę bloga regularnie. A przynajmniej staram się to robić.

Blog ma przekazywać moje doświadczenia i wiedzę o zarabianiu przez internet. Nie twierdzę, że jestem wszechwiedzący, jednak mam jakieś doświadczenia (Zwłaszcza z tym co nie działa). 

A jeżeli chcesz więcej informacji o mnie, to możesz przeczytać to na stronie CzasRozwoju.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge