Jaki wybrać program partnerski jeżeli chcesz dużo zarabiać?

Jaki wybrać program partnerski by dobrze zarabiać?
Jaki wybrać program partnerski by dobrze zarabiać?

Żeby zarabiać przez internet masz dwie główne drogi – robić coś swojego np. założyć własny sklep. Druga ścieżka to polecanie produktów innych i otrzymywanie za to prowizji – zarabianie w programach partnerskich. Jednak jaki wybrać program partnerski na start?

Czym powinien cechować się dobry program partnerski?

Według mnie jeżeli zastanawiasz się nad tym jaki wybrać program partnerski, to musisz zwrócić przede wszystkim uwagę, na:

Dobry produkt. Wiele razy słyszałeś, że sprzedać można wszystko i produkt nie ma znaczenia? Być może i sprzedać można wszystko, jednak niektóre produkty tylko raz (bo osoby skorzystają z nich, poczują się oszukane i będą Ciebie omijać szerokim łukiem).

Poza tym zastanów się czy Ty faktycznie nie zwracasz uwagi na produkty z których korzystasz? Bo dla mnie wysoka jakość ma znaczenie, zwłaszcza jeżeli płacę dużo za produkt. Dlatego zadbaj o to byś polecał dobre produkty (najlepiej takie, które sam przetestowałeś i wierzysz w ich jakość). Produkt odgrywa bardzo istotną rolę gdy zastanawiasz się jaki wybrać program partnerski.

Wysokie prowizje. Według mnie jeżeli otrzymujesz już powyżej 50% wartości kursu to opłaca się go promować. Oczywiście są branże (gdy sprzedaje się produkty fizyczne) w których nie otrzymasz tak wysokich prowizji. Jednak jeżeli masz do wyboru dwa produkty tej samej jakości jednak z różną prowizją – wybierz ten na którym zarobisz więcej.

Branże – o wiele lepiej pójdzie Ci sprzedaż jeżeli będziesz miał przekonać osoby do czegoś co sam używasz i w co wierzysz.

To są trzy podstawowe czynniki, dzięki którym wybierzesz odpowiedni program partnerski i produkty w nim.

Ponadto jeżeli istnieje taka możliwość, to warto:

  • System wsparcia – taki system, który pokaże Ci co krok po kroku masz robić, żebyś zaczął zarabiać pieniądze przez internet. Otrzymasz tam gotowe strategie działania, które zostały sprawdzone i działają. Skorzystanie z takiego sukcesu znacząco usprawnia zarabianie przez internet, bo nie musisz się męczyć i odkrywać koła na nowo.
  • Opieka mentora – jeżeli masz kogoś, kto poprowadzi Ciebie za rękę przez zarabianie przez internet, to o wiele łatwiej będzie Ci osiągnąć sukces

Jaki wybrać program partnerski?

Natomiast teraz przyjrzymy się bliżej twoim wątpliwościom dotyczącym tego jaki wybrać program partnerski. W tym celu podam Ci kilka najlepszych według mnie programów partnerskich jakie istnieją obecnie na polskim rynku.

  • Netigo – program, który posiada bardzo niewiele produktów. Jednak znajdują się w nim produkty Damiana Redmera (autora bloga Rozwojowiec.pl). Dla mnie to wystarczający powód by uznać ten program partnerski za warty polecania (jeżeli interesują Ciebie produkty o tematyce efektywności i zarządzania czasem to znajdziesz tam coś dla siebie)
  • Interkursy – obecnie chyba największa platforma z e-kursami w Polsce. Jest jeszcze ekademia, jednak mi osobiście mniej przypadła ona do gustu. Zaletą interkursów jest to, że znajdziesz na nich masę produktów (bardzo często z dobrymi prowizjami partnerskimi). Wada to natomiast niepewna jakość produktów – może wrzucić je każdy, więc sam musisz najpierw produkt kupić i przetestować.
  • eMentor – program w stosunku do, którego mam mieszane uczucia. Teoretycznie produktów jest w nim całkiem sporo, jednak gorzej z prowizjami za nie. Większość to 10% (co na produktach elektronicznych nie jest oszałamiającą kwotą). Dlaczego więc go polecam? Bo w nim możesz promować produkty Bartka Popiela
  • AllinOne Profits – pierwszy i jedyny w tym zestawieniu program partnerski zagraniczny. Otrzymujesz w nim hosting, autoresponder, oprogramowanie do robienia stron lądowania. Możliwości program ma ogromne, jego największą wadą jest interfejs – ciężko się po nim porusza. Natomiast jeżeli mowa o możliwościach zarabiania, to od co drugiej poleconej osoby 10$ co miesiąc.
  • Super 7 – jeden z nowszych programów partnerskich. Dodatkowo Polski. Masz w nim dwie możliwości zarabiania – polecać partnerów biznesowych (prezentując im możliwości zarabiania), albo polecać osoby, które chcą zdobyć dostęp do szybkiej, prywatnej obsługi medycznej.
  • Money2money – program partnerski działający w branży finansowej. Znajdziesz w nim wiele produktów finansowych, które możesz polecać. Łatwo w nim dorobisz kilka groszy do pensji – po prostu gdy ktoś ze znajomych będzie chciał wziąć kredyt, albo założyć konto to wyślesz mu link i otrzymasz prowizje.

To są moje propozycje programów partnerskich. A według Ciebie jaki wybrać program partnerski by odnieść sukces?

3 thoughts on “Jaki wybrać program partnerski jeżeli chcesz dużo zarabiać?

  1. czy money2money jest wiarygodnym serwisem? Pytam bo miałem do czynienia z comperią o której nie tyle mieszane co bardzo złe mam wnioski. Polskie programy partnerskie baaaardzo różnie traktują partnerów. Słowo partnerski ma tutaj często niewiele wspólnego z prawdą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge