Jaki hosting wybrać – Praktyczne wskazówki

 

 

Autorem jest  nenovbrothers
Autorem jest nenovbrothers

W tym wpisie chciałbym przybliżyć Ci temat wyboru hostingu. Temat wydaje się trudny, jednak jest dużo łatwiejszy, jeżeli przestrzegasz kilku reguł. Po przeczytaniu tego wpisu, nie będziesz się już martwił tym jaki hosting wybrać. To będzie dużo łatwiejsze.

Jaki hosting wybrać?

Przede wszystkim zastanów się jaki masz budżet. Ile możesz i ile chcesz wydać. Jeżeli chcesz zacząć działać w internecie na serio to wchodzi w grę tylko płatny hosting. Zdecydowana większość darmowych hostingów jest wolna, lub ma narzucone reklamy. Może się okazać, że strona na darmowym hostingu będzie często niedostępna.

Najlepiej gdy wybierzesz hosting jak najszybszy. Jednocześnie poszukaj w internecie różnych opinii na jego temat. Same parametry, cena to tylko część informacji. Często opinie użytkowników są dużo większą skarbnicą informacji.

Jeżeli już teraz chciałbyś mieć konkretne odpowiedzi na pytanie jaki hosting wybrać, to ja mogę polecić Ci dwie firmy:

linuxpl.comjest to dobry i tani hosting

Hosting GVOhosting nie najtańszy, ale za to bardzo dobry

Z obu ofert jestem zadowolony. Wybierz tą, która pasuje najbardziej Tobie. Ja osobiście polecam hosting GVO.

Dlaczego wybrać hosting GVO?

Są moim zdaniem 3 najważniejsze punkty:

Wsparcie do działania w internecie. GVO oferuje edukacyjne webinary dwa razy w tygodniu. Dzięki nim zyskasz informacje, dzięki którym łatwiej będzie Ci działać w internecie. Zdobywasz nowe informacje i możesz działać skuteczniej – nie znam żadnej innej firmy, która to oferuje.

Bardzo dobry program partnerski. Właśnie z niego jest najbardziej znane GVO. Daje on aż 5 różnych możliwości zarabiania. Jeżeli będziesz aktywny, to możesz zarobić już 100$ (albo i więcej) w pierwszym tygodniu.

Więcej o programie partnerskim GVO znajdziesz tutaj:

Prezentacja GVO

I na koniec najważniejsze (o czym się nie mówi)

Korzystanie z hostingu GVO po prostu mocno motywuje. W większości hostingów płacisz za cały rok z góry. Natomiast w hostingu GVO płacisz co miesiąc. Jest to gigantyczna różnica. Dzięki temu:

– Nie musisz w jednej chwili inwestować dużej ilości pieniędzy

– Ciągle jest Ci przypominane, że inwestujesz kasę w biznes. Dzięki temu chcesz działać i zarabiać, chociażby po to, żeby odzyskać zainwestowane pieniądze. A jak wiadomo gdy już zarobisz pierwsze pieniądze to:

  • Masz ochotę na więcej
  • Wierzysz w siebie i działasz więcej
  • Zauważasz, że zarabiasz i myślisz „kurde można tak zarabiać”
  • Dużo łatwiej jest zwiększyć dochody

Oczywiście w hostingu GVO dostajesz to po co go kupiłeś. Dostajesz szybki hositng. A oprócz niego dostajesz w pakiecie autoresponder, videohosting i pokój do spotkań. Dla mnie jednak osobiście najważniejsze są 3 pierwsze punkty bonusowe:

  1. Darmowa edukacja
  2. Program partnerski
  3. Źródło motywacji

Już wiesz czym się kierować podczas wyboru hostingu. Jednak jeżeli miałbyś jakieś pytania, albo wątpliwości jaki hosting wybrać to pisz w komentarzu.

4 thoughts on “Jaki hosting wybrać – Praktyczne wskazówki

  1. Firehost, w tej cenie naprawdę trudno o znalezienie solidnego hostingu, a tak naprawde wiele ich przerabialiśmy. Najważniejsze, przynajmniej aktualnie całość działa mi stabilnie, pierwsza klasa i jest niezawodna. Mają solidne serwery, z dobrym supportem, dali też wybór panelu zarządzania. I to tematy, które akurat mnie interesowały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge