Jak zarobić pieniądze przez internet? Wybierz sposób dla siebie i pokonaj dwa błędy

Jak zarobić pieniądze przez internet? Poznaj odpowiedź na to pytanie
Jak zarobić pieniądze przez internet? Poznaj odpowiedź na to pytanie

Zarabianie przez internet staje się coraz bardziej modne. I nie ma się co dziwić – coraz większa część naszego życia przechodzi do wirtualnego świata. Filmy, rozrywka, zakupy, gry, rozwój osobisty, nawet relacje. Czemu więc nie wykorzystać tego medium do zarabiania? Pozostaje tylko pytanie jak zarobić pieniądze przez internet.

Po pierwsze wybierz odpowiednią formę zarabiania dla siebie

Przez internet możesz zarobić na wiele sposobów. Wiele osób poleca tylko jedną formę np. prowadzenie bloga. Natomiast ja uważam, że powinieneś sam wybrać jaki sposób zarabiania przez internet jest dla Ciebie najlepszy. Ja wyróżniam kilka podstawowych form:

 • Własny e-biznes – zakładasz firmę i prowadzisz własny biznes przez internet. To np. prowadzenie własnego sklepu, promowanie swoich usług, lub swoich produktów
 • Zarabianie na blogu – w „klasycznym” podejściu chodzi według mnie tylko o sprzedaż artykułów sponsorowanych, ewentualnie zarabianiu z kliknięć w reklamy na twoim blogu, lub z wygenerowania sprzedaży jakie polecisz w programach partnerskich. Natomiast blog może być również uzupełnieniem, dodatkiem do wszystkich innych sposobów zarabiania przez internet
 • Zarabianie na programach partnerskich – niby poruszyłem ten temat w ostatnim punkcie, jednak tutaj skupiasz się na sprzedaży produktów, a nie na generowaniu wejść na twojego bloga (w tym celu możesz wykorzystać np. darmowy autoresponder)
 • Promocja biznesu MLM przez internet – jest to świetna forma zarabiania, a skoro internet zajmuje coraz większy obszar w naszym życiu, to możesz wykorzystać go do promocji.

Dlatego jeżeli zastanawiasz się jak zarobić pieniądze przez internet, to najpierw wybierz jedną z tych form zarabiania. Każda z nich wymaga innego nakładu środków finansowych i czasowych.

Jak zarobić pieniądze przez internet – największy błąd

Wiele osób gdy szuka informacji o tym jak zarobić pieniądze przez internet to popełniają jeden, bardzo ważny błąd. A właściwie dwa:

 1. Nastawiają się na szybki sukces
 2. Liczą, że raz coś zrobią i nie będą musieli więcej pracować

Jeżeli popełniasz jeden z tych dwóch błędów to bardzo często osiągnięcie sukcesu jest prawie niemożliwe. Natomiast bardzo często ludzie popełniają nie jeden, a oba błędy jednocześnie. Jeżeli popełniasz, któryś z nich to najpierw zmień swoje nastawienie a dopiero potem szukaj informacji o tym jak zarobić pieniądze przez internet.

Jeżeli postąpisz na odwrót to utrudnisz sobie osiągnięcie sukcesu. Dlatego jeżeli popełniasz, któryś z tych błędów to najpierw nad nim popracuj.

Jak zarobić pieniądze przez internet – moja strategia

Ja osobiście wybrałem dwa ostatnie sposoby na zarabianie przez internet, czyli programy partnerskie i MLM. Żeby robić to skuteczniej wykorzystuję blogi i listy adresowe. Dlaczego? Powodów było kilka:

 • Duże możliwości zarabiania (nawet kilkaset złotych na jednej sprzedaży)
 • Pasywny dochód
 • Możliwość wielokrotnej sprzedaży (dzięki wykorzystaniu list adresowych)
 • Pasja (lubię pisać blogi i maile do list adresowych)
 • Pomagam innym
Skupiam się na budowie list adresowych. Bardzo istotną rolę odgrywa w tym blogowanie (buduję listy adresowe na blogu). Natomiast tam mam gotowe kolejki e-mail, a w nich pomagam innym, a przy okazji sprzedaję i promuję świetne możliwości biznesowe (takie w które sam wierzę).

Jeżeli Ty zastanawiasz się jak zarobić pieniądze przez internet, to opisz w komentarzu – postaram Ci się pomóc.

Natomiast jeżeli już zdecydowałeś się na jakąś formę zarabiania to opowiedz dlaczego wybrałeś tą a nie inną.

3 thoughts on “Jak zarobić pieniądze przez internet? Wybierz sposób dla siebie i pokonaj dwa błędy

 1. Kubigo!!! To najlepszy portal do zarabiania w sieci, wystarczy wykonywać akcje sponsorowane za które otrzymujesz wynagrodzenie [link usunięty – Hubert]. Jeżeli chcesz sie dowiedzieć czegoś więcej to zarejestruj sie przez mój link [link usunięty – Hubert] . Polecam

 2. Witaj Hubert! Świetnie ująłeś w dwóch zdaniach błędne myślenie osób szukających pracy w Internecie. Nastawiając się na szybki sukces i mały nakład pracy ludzie szybko tracą chęć i rezygnują.. bo to tak naprawdę nie działa! Lecz myślę, że wina po części leży po stronie osób publikujących mylące ogłoszenia o szybkich wysokich zarobkach bez wkładu ze swojej strony (często duplikujących nieświadomie zły przekaz).
  Pozdrawiam 🙂
  Agnieszka Lizoń ostatnio opublikował…Duplikacja receptą na sukces w MLM?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge