Jak zacząć w 2016 roku zarabiać przez internet?

Zacznij zarabiać przez internet w 2016 roku
Zacznij zarabiać przez internet w 2016 roku

Rok 2016 zaczął się kilka dni temu. Noworoczne postanowienia większości osób już poszły w niepamięć. Zastąpiła je codzienność.

Jeżeli chcesz w 2016 roku zmienić swoją sytuację finansową, jeżeli chcesz zacząć zarabiać przez internet, to przeczytaj ten wpis. Dzięki niemu Twoje szanse na sukces znacząco wzrosną.

Dostaniesz tu kluczowe rady, dzięki którym osiągniesz więcej.  Zaczynamy od podstaw

Zarabianie musi być priorytetem

Jeżeli zawsze będzie coś ważniejszego, to NIGDY nie osiągniesz w tym satysfakcjonujących efektów.

Nie musisz dla zarabiania rezygnować z ważnych dla Ciebie rzeczy. Po prostu musi ono się znaleźć na szczycie twojej listy priorytetów.

Wiem, że to co piszę nie jest popularne, nie brzmi pięknie jeżeli chodzi o marketing. Jednak już jakiś czas temu przestałem dbać o „poprawność polityczną”. Zamiast tego chcę być z Tobą szczery.

Dlatego szczerze piszę – dopóki zarabianie nie stanie się dla Ciebie naprawdę ważne, to nie zaczniesz zarabiać.

Jeżeli nie potrafisz zrezygnować z przyjemności, z przeglądania facebooka, czy oglądania telewizji by działać, to nie licz na wiele w nadchodzącym roku. Natomiast jeżeli to zrobisz, to wykorzystaj inne rady, a osiągniesz prawdopodobnie więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Uniknij błędów z poprzedniego roku

Jak minął poprzedni rok (o tym jak zrobić podsumowanie przeczytasz tutaj)?

Nie ma znaczenia czy zakończyłeś go na plusie, czy na minusie. Jedno jest pewne – nie wszystko wyszło idealnie.

Poniosłeś mniejsze, lub większe porażki, popełniłeś błędy. Zastanów się:

 • Co poszło nie tak?
 • Jakie są tego przyczyny? W jakim stopniu Ty za to odpowiadasz?
 • Co możesz zmienić w nadchodzącym roku? Jak to zrobisz?

Przykładowo nie udało Ci się osiągnąć pułapu 2500 zł na miesiąc przez internet. Główne powody, to brak stałej liczby klientów. Ty odpowiadasz za to, bo nie zadbałeś o regularną promocję, lecz robiłeś to zrywami.

Wniosek jest prosty – w nadchodzącym roku zadbasz o to, by regularnie, codziennie promować swojego bloga. Osiągniesz to poprzez postawienie promocji na szczycie listy priorytetów i ograniczenie czasu poświęcanego na telewizję.

Sam fakt,  że nie popełnisz błędów z 2015 roku sprawi, że w nadchodzącym osiągniesz o wiele więcej.

A co jeśli dopiero od 2016 roku chcesz zacząć zarabiać przez internet?

Wtedy zastanów się jakie błędy ogólnie popełniłeś, które mogą utrudniać Ci osiągnięcie sukcesu. Być może przez cały 2015 obserwowałeś jak zarabiają inni i zwlekałeś z podjęciem decyzji?

Być może odwlekałeś jej podjęcie na później, bo ciągle były ważniejsze sprawy?

Zastanów się co sprawiło, że jeszcze nie zarabiasz przez internet, oraz co może utrudnić osiągnięcie sukcesu w tym roku.

Zadbaj o zdrowe nawyki

Przez kilka tygodni (a najlepiej dni) działasz intensywnie. Nie dbasz o swoje przyjemności, rezygnujesz ze wszystkiego. W tym czasie osiągasz szokujące rezultaty. Następnie zamykasz komputer i robisz to na co masz ochotę. Nie musisz pracować.

Wiele osób marzy o czymś takim. Pragną przez krótki okres czasu dużo działać, by potem mogli odpocząć. Jednak zarabianie przez internet, to przede wszystkim nawyki.

Gdy wykształcisz w sobie zdrowe nawyki, to na przestrzeni roku osiągniesz o wiele więcej, niż próbując osiągnąć dużo i szybko.

Ponadto to co uda Ci się wypracować za pomocą nawyków będzie o wiele trwalsze.

Planuj swój dzień – zadbaj o organizację i efektywność

Praca przez internet niesie za sobą wiele możliwości.  Nie musisz wychodzić z domu. A swoje biuro możesz wziąć ze sobą wszędzie. Możesz dotrzeć do ludzi na całym świecie.

Jednocześnie niesie ze sobą duże ryzyko – wystarczy kilka nieodpowiednich kliknięć i wpadniesz w pułapkę przeglądania internetu. Z pewnością tego doświadczyłeś. Chciałeś tylko sprawdzić fejsa przez chwilę. A potem zobaczyłeś na zegarek i zauważyłeś, że minęło 2 godziny, a Ty oglądasz właśnie śmiesznie szczekającego psa na youtubie.

Znasz to?

Jeżeli chcesz uniknąć podobnych sytuacji, to:

 • Podziel cel na małe i osiągalne cele i skup się tylko na najbliższym z nich. Wiele osób wyznacza ogromne cele, typu 10.000zł na miesiąc i stawia przy nich datę realizacji na rok do przodu. To działa słabo. Duże cele nas przerażają i przytłaczają. Poza tym termin ich realizacji jest odległy, więc powtarzamy sobie „mamy jeszcze dużo czasu” i robimy coś innego. W tym roku wyznaczaj krótkie i małe cele, które są etapem na drodze do dużych wyzwań. Ważne jest byś taki mały cel miał dokładnie zaplanowany.
 • Zadbaj o plan dnia. Na początku rób to co najważniejsze i kluczowe w realizacji celów. Dzięki temu unikniesz zastanawiania się co masz robić, zamiast tego po prostu zaczniesz działać.
 • Używaj minutnika, budzika. Jeżeli masz duże problemy z koncentracją i łatwo się rozpraszasz to zadbaj o to by grał on jak najczęściej. Możesz zacząć nawet od 5-ciu, albo 10-ciu minut. Gdy on zadzwoni to zapisz na kartce co robiłeś od czasu gdy odezwał się ostatni raz. Jeżeli konsekwentnie wprowadzisz ten nawyk, to wystarczy jeden dzień, byś zaczął działać efektywnie.

Pamiętaj, że twoje życie składa się z pojedynczych dni i musisz nauczyć się je wykorzystywać, żeby osiągnąć sukces.

Klucz do zarabiania przez internet – zacznij robić to co działa

Co zrobiłbyś gdybyś chciał zrobić ciasto?

Poszukałbyś przepisu w internecie? Spytałbyś się kogoś kto umie je robić? Czy może wymieszał składniki tak jak wydaje Ci się, że będzie to dobre?

Większość osób wybrałaby pierwszy, albo drugi sposób. Ty pewnie też.

Jednak z jakiegoś powodu gdy mowa o zarabianiu przez internet, to wybierają oni trzeci sposób. Działają oni po swojemu.

To tak jakby piekli ciasto bez żadnego przepisu, kierując się tylko intuicją a potem dziwili się, że wyszedł im zakalec, którego nikt nie chce jeść.

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać przez internet, to zacznij korzystać z gotowych instrukcji. W tym celu zapisz się na kurs zarabiania przez interent tutaj.

W komentarzu daj znać jakie są twoje plany na nadchodzący, 2016 rok, oraz co chcesz w nim zmienić i w jaki sposób 😉

12 thoughts on “Jak zacząć w 2016 roku zarabiać przez internet?

 1. Osobiście inwestuję w recykling śmieci:
  [link usunięty – Hubert]
  Firma nazywa się Recyclix. Jest to dobra opcja na inwestowanie jeżeli nie posiadasz jakiegoś wybitnie dużego kapitału, a nie chcesz coby pieniądze leżały na koncie.
  Z doświadczenia mogę stwierdzić, iż firma jest wypłacalna. Pieniądze są zamrożone przez 5 tygodni, a procent jest całkiem niezły. Polecam spojrzeć na ich stronę.

 2. Ja przetestowałem wiele serwisów i na wielu zostałem oszukany , wręcz okradziony . Ten mogę z czystym sumieniem polecić Cashbackrabat.pl [link usunięty – Hubert]
  Kasę można zarobić na ankietach , klikaniu w reklamy po 4gr , jest ich 4-5 dziennie , ale najszybciej zarobimy na konkursach i Cashbacku , czyli zwrotowi kasy za zakupy np. w Media… czy innych znanych sklepach z odzieżą obuwiem itp. Jeśli zarejestrujesz się z linku masz na start 30zł i pozostaje dozbierać tylko 70zł czyli kupić np. TV i przy okazji odebrać kasę w postaci Cashbacku do 14dni na koncie bankowym 🙂 Polecam i pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge