Biznes w S7 – czy jest dla Ciebie? Dowiedz sie jak wygląda i podejmij decyzję

Jedną ze zmian, których dokonałem w listopadzie jest dołączenie do nowego biznesu – biznesu S7. To z tego co pamiętam pierwsza oferta biznesowa o jakiej piszę, a robię to nie bez powodu.

Myślisz sobie teraz pewnie – kolejna super okazja biznesowa. Biznes bez pracy itd. Jednak ja nic takiego nie napisałem. Tutaj musisz pracować i aktywnie działać by zacząć zarabiać. A oferta biznesowa ma swoje plusy i minusy. Wyróżnia się tym, że oferuje produkt, z którego każdy najchętniej by nie korzystał, jednak czuje się pewniej, gdy go ma. Domyślasz się o jaki produkt może chodzić?

Abonamentowa opieka medyczna

Sam nie należę do osób, które często chorują. Wręcz przeciwnie. U lekarza byłem 3 miesiące temu z powodu kleszcza. Wcześniej rok temu, po tym jak ugryzł mnie pies. Natomiast z powodu „typowej” choroby (ból głowy, gardła), to szczerze nie pamiętam. Chyba jakieś 5, 6 lat temu. Jedynym lekarzem jakiego regularnie odwiedzam jest dentysta.

Mimo to indywidualna opieka medyczna z pewnością daje poczucie pewności. Jakby co to wiem, że nie będę musiał czekać kilka miesięcy na badania (znam osoby, które są do tego zmuszone lecząc się państwowo). Tutaj mam gwarancje badania w przeciągu 5 dni. Robi różnice?

5 dni w stosunku do 90, albo i dłużej. To praktycznie załatwienie sprawy od ręki. I to dostajesz gdy dołączasz do biznesu S7. Opiekę medyczną, o jakości jakiej do tej pory nie słyszałem. Może Ty tak – w takim razie pisz w komentarzu. 

System biznesowy

Znasz już trochę produkt. Jeżeli Ciebie interesuje bardziej, to zapisz się na prezentację, tam go lepiej poznasz. Natomiast to jest blog na temat zarabiania przez internet. Dlatego wiele osób zainteresuje się wsparciem i możliwościami biznesowymi.

Jeżeli polecisz 20 osób na pakiet platynowy (najlepszy i najdroższy), to zarabiasz 1428 zł/mies. I dostajesz gwarancję takich dochodów (lub większych) przez najbliższych 12 miesięcy! I żeby polecać ten program, nie musisz szukać ludzi chcących rozwijać się w biznesie. Możesz szukać po prostu osób, które potrzebują dobrej opieki medycznej i nią się interesują. A jeżeli chcesz promować biznes, to ogromna część pracy jest robiona za Ciebie.

Przede wszystkim otrzymujesz profesjonalne prezentacje. Dzięki temu nie musisz się uczyć jak je prowadzić, co i jak robić. Po prostu zapraszasz ludzi na prezentacje wysyłając im swój link. Gdy ktoś z nich się zainteresuje, to po webinarze się rejestruję, pod Ciebie. A skuteczność prezentacji potrafi być bardzo wysoka, nawet 40%.

Po prezentacji wykonywany jest telemarketing, co dodatkowo podnosi skuteczność rekrutacji. Jeżeli działasz przez internet, to stosując telemarketing znacznie podnosisz swoją skuteczność. Jednak jeżeli chcesz go wykorzystać samemu, to masz kolejną rzecz do nauki. Tutaj wykonują go za Ciebie profesjonaliści.

I właśnie tutaj polega potęga tego systemu. Dostajesz świetne prezentacje, świetny telemarketing, do tego dobrą kolejkę maili. Nie muszę chyba pisać, że dostajesz też szkolenia i wsparcie w postaci wiedzy – to jest chyba oczywiste.

Dla kogo biznes s7 a dla kogo nie?

Dla kogo według mnie jest biznes w S7:

 • Ludzi, którzy chcą poprawić sytuację finansową
 • Ludzi, którzy chcą dostać profesjonalne wsparcie
 • Ludzi, którzy są świadomi, że sukces wymaga pracy
 • Ludzi, którzy są świadomi, że nie osiągną sukcesu w tydzień (ale stale pracując mogą go osiągnąć szybciej, niż myślą)
 • Ludzi gotowych do pracy i aktywnego działania (stałego, a nie przez dzień, czy dwa)
 • Ludzi chcących się rozwijać (sukces wymaga nowej wiedzy)
 • Ludzi, którzy chcą skupić się na tym co najważniejsze (a wszystkie sprawy techniczne zostaną wykonane za nich)

Dla kogo nie jest biznes w S7:

 • Ludzi, którzy liczą na szybki sukces w biznesie
 • Ludzi, którzy liczą na sukces bez pracy
 • Ludzi, którzy nie chcą nic robić a chcą zarabiać
 • Ludzi, którzy wiedzą w sukces bez pracy, inwestycji, rozwoju

Do której grupy należysz? Drugiej? Jeżeli tak, to odpuść sobie biznes w S7, bo nic nie zarobisz. A jeżeli do pierwszej, to jeżeli chcesz otrzymać system, w którym większość pracy jest zrobiona za Ciebie, jeżeli chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie (zarówno szkoleniowe jak i obsługi twoich partnerów), to obejrzyj prezentacje i zobacz czy jesteś zainteresowany.  Żeby zobaczyć prezentację zapisz się na listę tutaj

Tak wiem, tutaj powinno być hasło „dołącz teraz, to biznes dla Ciebie”. Jednak tego nie wiem, zobacz prezentację i oceń czy to jest biznes, który Tobie pasuje. To zajmie Ci maksymalnie godzinę czasu. Jeżeli nie jesteś w stanie tyle przeznaczyć, to odpuść sobie zarabianie przez internet.

2 thoughts on “Biznes w S7 – czy jest dla Ciebie? Dowiedz sie jak wygląda i podejmij decyzję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge